Menu
Tablet menu
Намерете хотели, къщи за гости и заведения в Китен                                                                                                   Уеб Сайт или Обява от iKiten.net
Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Czech Danish Dutch English French German Greek Hungarian Icelandic Italian Macedonian Norwegian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian

Автобусно разписание в Китен: Пристигащи и Заминаващи

Важно: Разписанията са подготвени преди летен сезон 2014, като iKiten.net не носи отговорност за промяната им от превозвачите в последствие. За потвърждение на пристигащи и заминаващи линии, моля обадете се на този телефон за подробна и актуална информация: 0550 363 66 (Автогара Китен)

ПРИСТИГАЩИ   ЗАМИНАВАЩИ
     
Пристигащи към Китен около 07:00 часа   Заминаващи от Китен около 06:00 часа
07:00
Бургас, автогара Юг
 
06:30
Казанлък, автогара
07:25
Приморско, автогара
 
Заминаващи от Китен около 07:00 часа
07:25
Созопол, автогара
 
07:00
Царево, автогара
07:25
Черноморец, автогара
 
07:15
Лозенец, автогара
07:25
Сливен, автогара
 
07:30
Сливен, автогара
07:25
София, Централна автогара
 
07:30
Бургас, автогара Юг
07:30
Бургас, автогара Юг
 
Заминаващи от Китен около 08:00 часа
Пристигащи към Китен около 08:00 часа  
08:31
Карнобат, автогара
08:00
Бургас, автогара Юг
 
Заминаващи от Китен около 09:00 часа
Пристигащи към Китен около 09:00 часа  
09:01
Айтос, На колелото
09:00
Бургас, автогара Юг
 
09:10
Стара Загора, автогара
Пристигащи към Китен около 10:00 часа  
09:30
Бургас, автогара Запад
10:00
Бургас, автогара Юг
 
Заминаващи от Китен около 10:00 часа
10:41
Ахтопол, автогара
 
10:01
Созопол, автогара
10:41
Царево, автогара
 
10:31
Приморско, автогара
Пристигащи към Китен около 11:00 часа   Заминаващи от Китен около 13:00 часа
11:00
Бургас, автогара Юг
 
13:30
София, Централна автогара
Пристигащи към Китен около 12:00 часа   Заминаващи от Китен около 16:00 часа
12:00
Бургас, автогара Юг
 
16:00
Ахтопол, автогара
Пристигащи към Китен около 13:00 часа  
16:30
Царево, автогара
13:00
Бургас, автогара Юг
 
Заминаващи от Китен около 18:00 часа
Пристигащи към Китен около 14:00 часа  
18:01
Сливен, автогара
14:00
Бургас, автогара Юг
 
Заминаващи от Китен около 20:00 часа
Пристигащи към Китен около 15:00 часа  
20:20
Черноморец, автогара
15:00
Бургас, автогара Юг
 
20:33
Созопол, автогара
Пристигащи към Китен около 16:00 часа   Заминаващи от Китен около 21:00 часа
16:00
Казанлък, автогара
 
21:02
Приморско, автогара
16:00
Бургас, автогара Юг
 
 
16:51
Сливен, автогара
 
 
16:51
Карнобат, автогара
 
 
16:51
Айтос, На колелото
 
 
16:51
Бургас, автогара Запад
 
 
16:51
Созопол, автогара
 
 
16:51
Приморско, автогара
 
 
Пристигащи към Китен около 17:00 часа    
17:00
Бургас, автогара Юг
 
 
Пристигащи към Китен около 18:00 часа    
18:00
Бургас, автогара Юг
 
 
Пристигащи към Китен около 19:00 часа    
19:30
Бургас, автогара Юг
 
 
Пристигащи към Китен около 21:00 часа    
21:15
Лозенец, автогара
 
 
21:15
Царево, автогара
 
 


VIP обекти от Китен

Хотел РадисХотел Радис
20 до 35 лева / човек
Семейна къща КалинаСемейна къща Калина
15 до 25 лева / човек

Снимки от Китен

Китен във Facebook

Питай ни всичко?

Изпрати e-mail на:
info@ikiten.net