Menu
Tablet menu

Уеб сайта www.iKiten.net не е актуализиран от 2020 година. Потребителите могат да го използват във вида, в който се намира в момента.

Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Czech Danish Dutch English French German Greek Hungarian Icelandic Italian Macedonian Norwegian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian

 

Къща за гости Вълчев

Цени на престой:
10 до 17 лева / човек
За Резервации: Телефони: 0899 957 893
E-mail: coffee_@abv.bg
Уеб сайт: www.hotel-kiten.com

Описание на туристическият обект

Къща за гости Вълчев се намира в близост до центъра на град Китен. Морето е на около 200 м. от къщата. Стаите са уютни и предлагат спокойствие и условия за истинска лятна почивка. Къщата разполага с озеленен двор с изграден кът за отдих, с възможност за приготвяне на скара и други ястия. По желание на гостите се предлагат трансфери до летище Бургас. За свежото лятно настроение къща за гости Вълчев организира екскурзии до забележителни места в родната Странджа планина - Резово, Силистар, Созопол, Несебър, Беглик Таш, устието на р. Ропотамо, Водни лилии, Водопади с. Стоилово и други.

 

 Баня / Тоалетна  Телевизор  Тераса
 Дъска за гладене и ютия  Кабелна телевизия  Хладилник
 Wi-Fi интернет  Климатик  Безплатен паркинг
 Голяма градина  Почистване на стаите  Екскурзии

Адрес на туристическия обект: ул.Рила №6

Мнението на туриста за това място

Много интересни предложения за лятната Ви почивка в Китен

Частна къща ПанайотовиЧастна къща Панайотови
10 до 18 лева / човек
Семеен хотел ЕвропаСемеен хотел Европа
14 до 27 лева / човек
Хотел ОниксХотел Оникс
29 до 38 лева / човек
Семеен хотел СънсетСемеен хотел Сънсет
15 до 25 лева / човек

Реклама на туристически обект в iKiten.net
За реклама пишете на: info@ikiten.net
Прочетете: Реклама в iKiten.net

Китен във Facebook

VIP обекти от Китен

Семейна къща КалинаСемейна къща Калина
15 до 25 лева / човек

Снимки от Китен